האפליקציה הפנים ארגונית שתמיד שם בשבילכם, גם בזמנים הקשים

במיוחד בעתות משבר, חשוב שאתם כמנהלים תנהלו את האירוע ותהיו בשליטה ככל שניתן. שמרו 100% מהעובדים שלכם מעודכנים בזמן אמת, הפיצו אינפורמציה חשובה ונהלים בלחיצת כפתור, צרו תהליכים אוטומטיים לקבלת מידע ודיווחים מהשטח על ידי כל עובד בארגון בקלות וביעילות, כולל רישום לקוחות בהתאם להנחיות התו הסגול, ועוד. הכל במקום אחד במיוחד בשביל הארגון שלכם.

התחל עכשיו צרו קשר
אפליקציה פנים ארגונית קורונה

בצילה של מגפת הקורונה הצורך לתקשר עד אחרון העובדים משמעותי יותר מאי פעם. הצורך הארגוני להגיב במהירות, לאפשר לכל לעובד להשאר מעודכן ולשמור על המורל חזק מתמיד. Connecteam מאפשרת למנהלים בכירים וצוותי משאבי אנוש להיות פרואקטיביים, להוריד את מפלס הלחץ ולנהל את הצוות גם בתקופות מורכבות.

התאמה אישית מלאה

מערכת שמתאימה את עצמה לארגון שלכם, ולא להפך
זוהי תקופה מאתגרת לכל אחד ואחת מאיתנו. עכשיו יותר מתמיד, חשוב לשמור את העובדים בארגון מחוברים ומעודכנים, במיוחד כאשר ההנחיות משתנות באופן שבועי ואף יומי. Connecteam מאפשרת לכל ארגון ליצור תכנים בהתאמה אישית מלאה לסוג העסק, בין אם העסק שלכם הוא דוכן לממכר מזון, עסק קמעונאי קטן, או תאגיד גדול ומבוזר. באמצעות מערכת גמישה וקלה לשימוש, תוכלו להנגיש מידע חשוב ועדכני לעובדים, לקשר אותם עם מקורות מידע פורמאלים, לבצע התאמות ארגוניות במהרה כמו עמידה בתקנות ונהלים חדשים, למדוד תפוקת עבודה מהבית ועוד!

ה״תו הסגול״ למקומות עבודה ועסקים

עמידה ויישום הפעולות הנדרשות מצד המשרדים הממשלתיים
בין אם מדובר בעובדים שלכם ובין אם מדובר בלקוחות שלכם, לא לוקחים סיכונים מיותרים. הנחיות המשרדים הממשלתיים משתנות לעיתים תכופות וכתוצאה מכך עליכם לבצע התאמות מהירות אל מול העובדים שלכם והלקוחות שלכם. נכון לאפריל 2020, כל עסק מחוייב לתעד כניסת לקוחות והצהרות בריאות מהעובדים. Connecteam מאפשרת לכם לייצר תהליכים ארגוניים מכל סוג באופן קל, גמיש ואיכותי, כך שבעת הצורך אתם תהיו מוכנים לכל דרישה הדורשת מעקב ורישום. אבל אתם לא לבד, אנחנו כאן אתכם! לכן, המערכת שלנו מוכנה עבורכם עם תבניות שניתן לצרף למערכת שלכם בלחיצת כפתור! הצהרת בריאות עובדים, טופס רישום ותיעוד לקוחות, ספריית נהלים בזמן משבר הקורונה ועוד!
תקשורת פנים ארגונית קורונה

שליטה מלאה בתקשורת הפנים ארגונית

ערוצים מגוונים לתקשורת בזמן אמת ובאמצעות התראות בדחיפה
אל תתנו לשמועות ו"פייק ניוז" לרוץ בארגון - עצרו את זה כמה שיותר מהר באמצעות תקשורת יזומה ומהירה. הציגו לעובד את כל הפעולות שאתם עושים כדי לייצר סביבת עבודה בטוחה, זכרו שחלק מהעובדים נמצאים באי ודאות וחשש עקב המידע הרץ ברשת. שלחו עדכונים בזמן אמת לקבוצות או לעובדים נבחרים ודעו בכל עת מי צפה בהודעה שלכם או ביצע פעולה, תזכרו את העובדים באופן אוטומטי או ידני, וודאו שכל הודעה חשובה מגיעה עד אחרון העובדים בארגון במהירות וביעילות. בין אם מדובר בהודעה חשובה במיוחד שלא סובלת דיחוי, מסר ממנכ״ל החברה או עדכון תפעולי, לרשותכם מגוון אמצעי תקשורת לכל עת וצורך.
״איזה מזל....איזה מזל שהשקנו את האפליקציה חודש לפני בוא משבר הקורונה. העובדים מעודכנים מתחילת המשבר באופן רציף, כל החתימות על טפסי החל״ת בוצעו באפליקציה. לא רוצה לדמיין מה היה קורה ללא האפליקציה...״
מירב מור רביב סמנכ״ל משאבי אנוש - ג׳יימס ריצ׳רדסון Duty Free
תקשורת פנים ארגונית קורונה

הנגישו ספריות נהלים עדכניות

תשלטו בנרטיב - אל תתנו לעובדים להיות מוזנים ממידע לא אמין ולהניח הנחות שגויות
השתמשו בפלטפורמת Connecteam על מנת להנגיש נהלים והנחיות לעובדים שלכם. באמצעות ספריות אשר מתעדכנות בזמן אמת תוכלו להנגיש מידע חשוב במהירות וביעילות, לאפשר לעובדים לחפש כל נוהל או הנחיה חשובה, ואף לקבל אישור קריאה אישי מכל עובד במידת הצורך. דוגמאות לשאלות שעובדים מעלים ועל הארגון לספק להם תשובה: איך אני יודע שהחברה עושה מה שצריך כדי להגן עלי? מה הנהלים לגבי ימי חופש? מחלה? מה יקרה עם השכר במקרה כזה? מה אני עושה אם יש לי או לבני משפחתי חשש להידבקות? מה קורה עם הפרויקט שלי/ אירועי החברה?
"בארגון כמו שלנו, שמרבית עובדיו נמצאים בשטח וללא גישה למייל, האפליקציה קריטית לחבר בין כולם ולהעביר עדכונים והנחיות בזמן אמת ובו זמנית. התקשורת בזמנים כאלה היא קריטית, הן מבחינת העברת המידע והן מבחינת יצירת תחושת בטחון לעובדים ובעזרת האפליקציה אנחנו מצליחים להשיג את שניהם."
רוני שטרן סמנכ״ל משאבי אנוש - אפיקים
קורונה טפסים ותאימות

תפעול וניהול עובדים מרחוק

וודאו הוצאה לפועל של הנחיות וקווים מנחים
צרו טפסים דיגיטליים כדי לפקח ככל שניתן על הוצאה לפועל של הנהלים החדשים בארגון. באמצעות התאמה אישית מלאה, אפשרו לעובדים לחתום באופן דיגיטלי על כל טופס על מנת לאשר כי הם מודעים לנוהל הארגוני החדש ומתחייבים לפעול על פיו, להעלות תמונות ולסרוק מסמכים בכל זמן ומכל מקום. צרו טפסי דיווח על חשד להידבקות, קרא וחתום לפני כניסה משמרת, רישום ותיעוד לקוחות בהתאם להנחיות התו הסגול, דיווח על בן משפחה חולה, חזרה מחופשה וכו׳.
״האפליקציה הגיעה לנו בתזמון מושלם ומזל שיש לנו אותה! בתור מפעל חיוני אנחנו חייבים לעשות סדר ולתת הנחיות וזה כל כך פשוט. בזכות האפליקציה אנחנו יכולים לוודא שכל העובדים קראו עדכונים בזמן אמת, מונעים שמועות מיותרות ומשקיטים את השטח. מה עוד שאנחנו מתפקדים בשני אתרים. אז ההמצאה בשיבילנו היא גאונית! עוד דבר – השירות שנותנים מהתמיכה באפליקציה הוא מדהים! תוך 5 דקות לכל היותר מישהו עונה ומסביר במלוא הסבלנות. שווה כל שקל!״
סיון נחושתן מנהלת תחום משאבי אנוש - כרמל פרנקל
הדרכת עובדים בכל זמן ומכל מקום

הדרכת עובדים בכל זמן ומכל מקום

הדריכו את העובדים שלכם ועשו הכל כדי לשמור על בריאותם
צרו ספריית מידע אשר תכיל את כלל המידע שרלוונטי לעוד: הנחיות לבידוד, תסמינים להידבקות, קישורים לאתרים של משרד הבריאות וגורמים פורמאליים, הנחיות התכנסות, הסעות עובדים, חיטוי משטחי עבודה, השתתפות בכנסים והדרכות, מדיניות טיסות, עדכון נוהל חופשות, עדכון לגבי חשד הדבקות, ומענה לשאלות נפוצות. לצד הנגשת המידע החשוב, צרו הדרכות בוידאו או בכל פורמט אחר כדוגמת היגיינה ושטיפת ידיים, התנהלות עם מסכות וכו׳.
"האפליקציה הארגונית סייעה ומסייעת לנו רבות מתחילת המשבר ואל תוכו. העברנו תקשור לכלל העובדים על הנחיות משרד הבריאות באשר לבידוד ועל דרכי הימנעות מהנגיף. העברנו תכנים של שאלות ותשובות על מנת למנוע אי-ודאות בקרב העובדים. חשוב לציין שמרבית עובדי החברה הם ללא אימייל והאפליקציה סייעה לנו להזין אוכלוסיה זו במידע חשוב אודות משבר הקורונה."
לירן יצחק מנהל פרוייקטים ומערכות מידע - סודה סטרים
ניהול שעות עבודה גם מהבית

ניהול שעות עבודה גם מהבית

אפשרו לעובדים לדווח מתי הם עובדים ועל מה
ברגע שהעובדים מבצעים כניסה לשעון הנוכחות, תוכלו לבקש מהם למלא תוספי מידע כחובה או כרשות. אותם תוספים יכולים להיות בחירת לקוח מתוך רשימה, ציון הקילומטארז׳ של הרכב לפני תחילת נסיעה, ציוד בו השתמשו או כל מידע אחר. בסיום, מידע זה יוצמד למשמרת העובדים ואף ייכלל בדוחות האקסל שתייצאו למחלקת השכר. כך, תוכלו בקלות לחייב לקוח עבור שעות עבודה, לתמחר עלות נסיעות ועוד.
"האפליקציה מאפשרת לנו להגיע בלחיצת כפתור לאלפי העובדים שלנו שפזורים בעשרות אתרים ברחבי הארץ וגם לאלה שנמצאים כל היום בדרכים. זה כלי סופר-חשוב בימים כאלה"
נורית שר הדס מנהלת תקשורת פנים ארגונית - תנובה

הצוות שלנו מוכן עבורכם

אנחנו כאן כדי לעזור בכל נושא שנוכל
דווקא עכשיו, יותר מתמיד, אנחנו בטוחים שיש לכם הרבה שאלות ותהיות בנוגע לאופן הטוב ביותר בו תוכלו לנהל את העובדים שלכם ואת העסק בעת משבר גלובאלי שנוגע לכל אחד ואחת מאיתנו. לכן, הקמנו צוות מיוחד שאחראי על מתן שירות, ליווי ותמיכה ללקוחותינו בעת המשבר. הצוות שלנו ערוך ומוכן לעזור לכל ארגון, מכל תעשייה ובכל גודל להטמיע את המערכת תוך מספר ימים ספורים בדגש על יצירת התוכן הנכון ודוגמאות מארגונים אחרים.
"אפליקציית קונקטים מהווה פלטפורמה מצוינת להעברת מסרים לארגון ביומיום ובטח בימים טרופים אלה של הקורונה. ניתן להגיע לכל עובד ועובד דרך הסלולרי, מיידית ובאופן קל ונוח לתפעול."
רוני אבני לויטה מנהלת משאבי אנוש - ויסוצקי

למעלה מ-8,000 חברות משתמשות ב-Connecteam ברחבי העולם

Testimonials

"כחברה קמעונאית גדולה, הפתרון של קונקטים הוא אידיאלי לצרכים שלנו. האפליקציה ומערכת הניהול מסייעות לנו להיות בקשר קבוע ומתמיד עם אחרון העובדים שלנו, הממוקמים ברחבי הארץ"

ברק אלפיטל מנהל הדרכה ופיתוח ארגוני קבוצת פוקס

״קונקטים היא פתרון אינטלגנטי לשיתוף פעולה בין עובדים. בסודה סטרים, נוכחנו לדעת שהפתרון הוא ידידותי למשתמש ומועיל, עם אחוזי שימוש גבוהים בקרב העובדים. הצוות של קונקטים יצירתי ודינמי, והם שותפים נהדרים שכיף לעבוד איתם״

ניר רחב מנהל גלובלי למערכות מידע סודה סטרים

״קונקטים שיפרה לנו את תהליכי העבודה בצורה משמעותית. האפליקציה עזרה לנו לייעל תהליכים והפרויקטים שלנו מתנהלים בצורה יעילה יותר. כארגון, מעבר המידע והתקשורת הפנים ארגונית שלנו נהיו מהירים ומדויקים.״

רחלי עוז מנהלת פיתוח ארגוני ורווחה קבוצת קרסו

גם בשגרה וגם בעתות משבר, אנחנו כאן אתכם ובשבילכם

אלפי חברות בישראל ובעולם משתמשות ב- Connecteam כדי להגיע עד אחרון העובדים. נסו זאת בעצמכם!

צור קשר

By continuing to use the website, you consent to the use of cookies. read more