העברת תהליכים ארגוניים לדיגיטל מעולם לא הייתה קלה יותר

תגידו שלום לעט ונייר, תיקיות אינסופיות, פקסים ומכונות צילום. Connecteam מאפשרת לכם להעביר תהליכים מיושנים לדיגיטל ובכך לחסוך זמן ומשאבים רבים. אפשרו לכל עובד למלא צ׳קליסט, להגיש טופס חכם או לשלוח דיווח מכל מקום ובכל זמן.

התחל עכשיו

כלי מדהים וייחודי שיחולל קסמים בארגון שלכם החל מהיום הראשון

כניסה מהירה מכל מקום

מהשטח למשרד ברגע אחד
צרו בקלות טפסים דיגיטליים, צ׳קליסטים, דיווחים והרשמות, ואפשרו לעובדים למלא אותם בקלות ומכל מקום. טפסים ותהליכים כגון טופס בקשה להחזר הוצאות, פתיחת קריאת שירות, קליטת עובד, ביקור בסניף, חבר מביא חבר, דיווח על מפגע בטיחותי או תקלה, בקשה לעדכון פרטים אישיים, הזמנת ציוד ודיווחים שונים מהשטח הינם רק חלק ממה שניתן להנגיש לכף היד של העובדים.

פתרון ייחודי לטלפון הנייד

חווית משתמש שלא הכרתם
יצירת תהליך דיגיטלי עם Connecteam הינה חווית משתמש שאין שניה לה. הוסיפו בקלות שדות שונים כגון טקסט חופשי, בחירה מרובה, העלאת תמונות, סריקת מסמך, חתימה דיגיטלית, שיתוף מיקום ב-GPS ועוד. והכי טוב? בזמן יצירת התהליך תוכלו לחוות בהדמיה חיה כיצד יראה התהליך בטלפון הנייד כדי לאפשר לעובדים פתרון מהיר וקל לביצוע, דבר אשר משפיע באופן ישיר על היענות העובדים ומאפשר הטמעה ארגונית מהירה.

סדר ושליטה למנהלים

השאירו את הניירת בצד ושמרו הכל מסודר ונגיש ממקום אחד
עם Connecteam אין עוד צורך לשמור ערימות של ניירת ותיקיות מגושמות. כל הגשה של טופס, צ׳קליסט ודיווח נשמרת ומתועדת בענן באופן מאובטח וללא הגבלת מקום אחסון! בנוסף, תוכלו לבצע חיתוכי מידע וסינונים מתקדמים עבור הגשות העובדים לצורך הסקת מסקנות ניהוליות, למדוד זמני דיווח, לייצא את כלל המידע לקבצי אקסל ומסמכי PDF, ואף להתממשק איתנו לצורך קבלת המידע גם במערכות הארגוניות שלכם.

מקצועיות בעבודה

הציבו סטנדרט חדש למצוינות עובדים
עם הצ׳קליסטים החכמים של Connecteam, אתם יכולים להבטיח כי עובדים יבצעו את עבודתם בצורה מקצועית ומקיפה. הגדירו שדות חובה לכל תהליך דיגיטלי כדי להבטיח שאף אחד לא מפספס מטלות חשובות, ובעזרת התראות פוש אוטומטיות ומוגדרות מראש אין עוד תירוצים לאי-ביצוע מצוין ובזמן. וזה לא הכל, ביכולתכם להוסיף עוד כלים מדהימים לחיזוק יום העבודה של כל עובד בארגון ע״י יצירת צ׳ט קבוצתי, ספריות מידע חכמות, הנגשת מסמכים ועוד.

שיתוף הגשות באופן אוטומטי עם כל גורם בארגון

חברים לצוות, קולגות, הנהלה, ספקים ואפילו לקוחות יכולים להנות מהאפליקציה שלכם
הגדרות נמענים מתקדמות מאפשרות גמישות ואוטומציה לכל סוג של תהליך, כגון שליחת הגשות ודיווחים יומיומיים למנהלים ישירים, העברה אוטומטית של מסמכי הצטרפות לארגון למחלקת משאבי אנוש או כל תהליך אחר שברצונכם לייעל. הגדירו נמענים מראש או אפשרו למשתמשים לבחור מתוך רשימת נמענים, בין אם חלק מהארגון ובין אם מחוצה לו, וכל הגשה תומר באופן אוטומטי לקובץ PDF שניתן לשמור, לשתף או להדפיס במידת הצורך.

פתרון חוצה ארגון

כלי חובה לכל חברה עם התאמה אישית מלאה
מאפשרת חווית משתמש קלה אך עוצמתית למנהל ולעובד, כך שזה לא באמת משנה מאיזה ארגון אתם או מאיזו מחלקה, תוכלו למצוא ערך רב במערכת הטפסים והצ׳קליסטים הדיגיטליים שלנו. טופס בקשת חופשה, טופס בקשה להחזר הוצאות, קרא וחתום, צ'ק ליסט סיום משמרת, פתיחת קריאות שירות, דיווח מפגע בטיחותי, עדכון פרטים אישיים, אישור רופא עבור ימי מחלה, הזמנת ביגוד ועוד אינספור דוגמאות יעזרו לכם לחסוך זמן, כסף ומשאבים ארגוניים לצד יעילות שתדבר בעד עצמה כבר מהשימוש הראשון.

למעלה מ-8,000 חברות משתמשות ב-Connecteam ברחבי העולם

Testimonials

"כחברה קמעונאית גדולה, הפתרון של קונקטים הוא אידיאלי לצרכים שלנו. האפליקציה ומערכת הניהול מסייעות לנו להיות בקשר קבוע ומתמיד עם אחרון העובדים שלנו, הממוקמים ברחבי הארץ"

ברק אלפיטל מנהל הדרכה ופיתוח ארגוני קבוצת פוקס

״קונקטים היא פתרון אינטלגנטי לשיתוף פעולה בין עובדים. בסודה סטרים, נוכחנו לדעת שהפתרון הוא ידידותי למשתמש ומועיל, עם אחוזי שימוש גבוהים בקרב העובדים. הצוות של קונקטים יצירתי ודינמי, והם שותפים נהדרים שכיף לעבוד איתם״

ניר רחב מנהל גלובלי למערכות מידע סודה סטרים

״קונקטים שיפרה לנו את תהליכי העבודה בצורה משמעותית. האפליקציה עזרה לנו לייעל תהליכים והפרויקטים שלנו מתנהלים בצורה יעילה יותר. כארגון, מעבר המידע והתקשורת הפנים ארגונית שלנו נהיו מהירים ומדויקים.״

רחלי עוז מנהלת פיתוח ארגוני ורווחה קבוצת קרסו

העברת תהליכים לדיגיטל מעולם לא הייתה קלה ויעילה יותר. תתחילו לחסוך זמן וכסף לארגון עוד היום!

אלפי חברות בישראל ובעולם משתמשות ב- Connecteam כדי להגיע עד אחרון העובדים. נסו זאת בעצמכם!

צור קשר

By continuing to use the website, you consent to the use of cookies. read more