"קבוצות צוות מכירות וכיתה ג׳3 
לא צריכות להיות באותו המקום"

הוואטסאפ הוא כלי נהדר, הוא פשוט לא מתאים לארגונים - לא ברמת יכולות ניהול הקבוצות ולא ברמת אבטחת המידע. הכירו את הצ׳אט של Connecteam - כל היכולות שאתם רגילים ואוהבים, רק מותאם לארגונים - לתקשורת פנים ארגונית מקצועית, יעילה ומאובטחת.

למעלה מ-36,000 חברות ברחבי העולם בוטחות בנו

suny-logo
istore logo
yes logo
jrdutyfree logo
asuta ashdod logo
home canter logo
logo-sourasky-HB
flying cargo logo

וואטסאפ חושפת את הארגון לסכנת תביעות

לא פעם ארגונים מוצאים עצמם חשופים לתביעות עקב תכנים בלתי הולמים, פוגעניים ולא ראויים, אשר נשלחים ללא בקרת ההנהלה בקבוצות הוואטסאפ - ובכל זאת, מחייבות משפטית את המעסיק. הצ׳אט של Connecteam מאפשר לך בקרה על קבוצות העבודה ומבטיח שהשיח יישאר מקצועי ורלוונטי.

התחילו עכשיו
0%

נחשפו לתכנים פוגעניים או בלתי הולמים בקבוצות הוואטסאפ הארגוניות

0%

עדיין משתתפים בקבוצות הוואטסאפ של מקום עבודתם הקודם

0%

מעדיפים להפריד בין קבוצות הוואטסאפ הארגוניות מהפרטיות

הקלות הבלתי נסבלת של דליפת מידע עסקי

ארגונים משקיעים עשרות אלפי שקלים באבטחת מידע, אך דלת הפריצה הגדולה ביותר נמצאת תחת אפם. עובדים אשר עוברים למתחרים, יחד עם כל המידע העסקי - בין אם שזכרתם להוציאם מהקבוצה, ובין אם לא - מעמידים את הארגון בפני פירצת אבטחה חמורה. Connecteam מציבה את אבטחת המידע במקום הראשון, ושומרת את המידע העסקי בתוך החברה, מוגן.

התחילו עכשיו
אפליקציה לניהול עובדים

טשטוש הגבול הדק בין הפרטי למקצועי

ניהול העובדים והמשימות לא צריך להתערבב עם ניהול היום-יום האישי שלך. הודעת המנהל החשובה, לא צריכה להידחף מטה ברשימה אל מול השיח המשפחתי - הודעות מקצועיות לחוד, ופרטיות לחוד. Connecteam מאפשרת לך להפריד בין החיים האישיים והמקצועיים, בכדי להפחית רעשים ולהבטיח שתשומת ליבך תוקדש כולה לעיקר.

העבירו את קבוצות הוואטסאפ לפלטפורמה מקצועית, יעילה ומאובטחת

התחילו עכשיו