בין לקוחותינו

הלקוחות שלנו מגוונים ומגיעים מתעשיות ועיסוקים שונים, החל מחברות קטנות ועד ארגוני ענק.

לקוחותינו זוכים לליווי אישי ולתמיכה בסטנדרט הגבוה ביותר כדי להבטיח הטמעה ארגונית מוצלחת ובהתאם לצרכיו.

בין לקוחותינו

הלקוחות שלנו מגוונים ומגיעים מתעשיות ועיסוקים שונים, החל מחברות קטנות ועד ארגוני ענק.

לקוחותינו זוכים לליווי אישי ולתמיכה בסטנדרט הגבוה ביותר כדי להבטיח הטמעה ארגונית מוצלחת ובהתאם לצרכיו.

פוקס
יס
אמריקן איגל
מלונות דן
ישרוטל
סודה סטרים
סוגת
dodo
דוד משה
יטבתה
מנגו
שטראוס מים
be מבית שופרסל
טמבור
מטרופולין
קשת טעמים
Dexcel
כאן 11
למטייל
רשות הטבע והגנים
דואר ישראל
רדימיקס
טרקלין חשמל
בית בלב
Vishay
טירת צבי

לקוחות משתפים על חווית השימוש והעבודה עם קונקטים

פריגו ישראל מפתחת, מייצרת ומשווקת תרופות גנריות לשוק האמריקאי והמקומי
וכן מייבאת, משווקת ומפיצה תרופות מותג ותרופות גנריות, ציוד רפואי ודיאגנוסטי בישראל.

פריגו מעסיקה כיום כ- 900 עובדים בישראל ונמנית עם המעסיקות הגדולות בנגב.
האפליקציה מאפשרת לנו תקשורת פנים ארגונית לצורכי העברת מידע בכל זמן ובכל מקום לכלל העובדים, תוך התחשבות בעובדים ברצפת הייצור שאינם נגישים למחשבים ומיילים.

Connecteam היא פלטפורמה מדהימה להעברת מסרים ועדכונים שוטפים, מילוי סקרים וטפסים, הדרכות, פעילויות רווחה ועוד. קיבלנו פידבק חיובי מעובדי הארגון, על שימוש נוח וידידותי, תוך קיצור הליכים בירוקרטיים ושמירה על איכות הסביבה. תודה לחברת Connecteam על שירות מקצועי עם המון סבלנות ורצון בהטמעת האפליקציה בזמן משבר הקורונה.

אסף גז, מנהל גיוס
פריגו ישראל

השקת האפליקציה של קבוצת כלמוביל – Colmobile4U, הייתה מתוכננת למספר חודשים קדימה. לאור משבר הקורונה, והרצון לשמור על קשר עם כ-1,300 העובדים ברחבי הארץ, השקנו את האפליקציה תוך 10 ימים עם 92% הורדה והצטרפות של העובדים. מרכז ההדרכה המקצועי, שיתוף הפעולה, הזמינות והליווי המקצועי של אלון וצוות Connecteam סייעו לנו להשיק אפליקציה עם מגוון רחב של תכנים, טפסים ועדכונים שתרמו למחוברות העובדים לכלמוביל! אלון והצוות קשובים לכל משוב, ממשיכים לפתח ולעדכן את האפליקציה בהתאם לצרכים ושמחים לעזור לנו להגשים כל רעיון שעולה בחברה. כיום, האפליקציה משמשת ככלי תקשורת פנים ארגוני חשוב. היא מאפשרת לנו לתקשר בדרך ידידותית עם כל העובדים ביעילות, במהירות ובפשטו

נופר כביה, מנהלת פרויקטים
קבוצת כלמוביל

המרכז הרפואי הלל יפה מעביר ללמעלה מ-2,500 עובדים מגוון מסרים בתחומים שונים כגון הדרכות, הרצאות, ימי עיון, הודעות, עדכונים שוטפים ועוד. האפליקציה של Connecteam שיפרה באופן משמעותי את הקשר בין כלל העובדים מהסקטורים השונים לבין ההנהלה, והקלה באופן משמעותי את העברת המסרים

אלכס גרינמן, מנהל אדמינסטרטיבי
המרכז הרפואי הלל יפה

באמצעות אפליקציית FOX SCHOOL הצלחנו להטמיע תכנים לימודיים חדשניים ולהגיע לכל עובד בחנויות הקבוצה. ניהול הידע הארגוני, למידה מתוקשבת, סרטוני העשרה, מבחנים וסקרים מהווים כיום רק חלק קטן מפריצת דרך גדולה בתחום הלמידה בארגון שלנו. מיצבנו את עצמנו כמחלקה חדשנית, חסכנו זמן וכסף, ובמקביל, הפידבקים החיוביים ממנהלים ומעובדים לא איחרו לבוא…

ברק אלפיטלמנהל, מחלקת הדרכה ופיתוח ארגוני
קבוצת פוקס

האפליקציה הארגונית מאפשרת לנו להגיע לכל העובדים בזמן אמת, כולל אל עובדי המפעלים שאינם מחוברים למייל, ואל סוכני המכירות שפזורים בכל רחבי הארץ. באמצעות סרטונים, מצגות ותמונות אנחנו מצליחים להעביר תכנים לימודיים, עדכונים וחידושים, וכן לברך עובדים על אירועים בחייהם. תהליכים שדרשו בעבר הפצה במיילים ובניירת, מילוי טפסים ידני, סריקה ושליחה חזרה הפכו להיות פשוטים ומהירים. 
חלק מהרעיונות לתכנים מגיעים מעובדים וממנהלים שהבינו את יתרונות השימוש באפליקציה, ורוצים לנצל אותה על מנת לייעל תהליכים.

חגית חדד, מנהלת פיתוח ארגוני והדרכה
טמבור

האפליקציה הארגונית של Connecteam מספקת לטלאול פתרון לאחד מהאתגרים הגדולים שלנו, ומאפשרת לנו לייצר תקשורת דו-כיוונית עם העובדים שלנו בפריסה ארצית! כיום, העובדים שלנו מתקשרים עם הפונקציות והמחלקות השונות בקלות ובנוחות, תוך הנגשת המידע, יצירת שקיפות והעלאת תחושת המחוברות הארגונית! 
אנו גאים להיות ארגון שמונה מעל אלפיים עובדים, ששבר שיא של כמות מחוברים בזמן ההשקה, ובקרוב אף נשנה את שם האפליקציה לשם ייחודי משלנו :)
מצפים להמשיך להשתדרג עם Connecteam!

הגר כהן-שלום, מחלקת משאבי אנוש
טלאול

נהגי האוטובוסים מתוקף עיסוקם, נוכחים מדי יום בשטח וממעטים לפגוש את שדרת המנהלים ואת מערך התפעול. משכך, ישנו קושי גדול בהעברת מסרים ועדכונים שוטפים הכרחיים לעבודה מצד אחד ותקשורת פנים ארגונית, שיתוף באירועים וכדומה, מצד שני. האתגר מולו ניצבנו היה מורכב, פריסה גאוגרפית רחבה וחוסר נגישות של נהגים לאמצעי תקשורת ומחשבים הובילו אותנו למסקנה, שהדרך הטובה ביותר להגיע אל הנהג היא באמצעות מכשיר הסלולר שקיים היום אצל כל אדם בכיס. כאשר בחנו את החלופות הקיימות, היה ברור לנו שאפליקציה פנים ארגונית עם Connecteam היא הפתרון הנכון. בעבודה משותפת ומקצועית, השקנו בטווח קצר יחסית את אפליקציית העובדים AFIK-in  המשמשת היום פלטפורמה מצוינת לתקשורת פנים ארגונית, העברת מסרים ועדכונים, רישום לאירועים, בחירת מתנות ועוד.

יוחאי שינברג, מנהל פרויקטים, אגף מש״א
אפיקים שירותי תחבורה ציבורית

רשת ישרוטל היא מעסיק גדול מאוד עם למעלה מ-5,000 עובדים במלונות בכל רחבי הארץ.
אפליקציית Isroteam מהווה עבורנו כלי מצוין לתקשורת פנים ארגונית לצורכי העברת מידע במינימום זמן ולמקסימום עובדים. האפליקציה משמשת את כלל עובדי הארגון להעברת מסרים דו-כיווניים, רישום לאירועים, ביצוע סקרים, שיתוף בתמונות, סרטונים ועוד. העובדים יכולים למצוא את כל המידע הבסיסי הנחוץ להם ויכול לשרת ולשמש אותם בכל עת. חשוב לי להודות לחברת Connecteam על שיתוף פעולה מצוין. במהלך השנה וחצי האחרונות הובלתם, שיפרתם ושדרגתם תהליכים בתוך האפליקציה בהתאם לצרכים שעלו מהשטח, תוך הפגנת מחויבות להצלחת הטמעת האפליקציה בארגון ובאדיבות רבה. אני מעריכה זאת מאוד!

שרון הלפנבאום, מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני
רשת ישרוטל

אפליקציית SodaApp מאפשרת לנו להגיע לכל העובדים! 
באמצעותה ניהלנו את הליך שדרוג הסלולארים בחברה ואפשרנו לעובדים לחתום על הטפסים ישירות באפליקציה – ירוק וחסכוני יותר. כל משובי ההדרכה בחברה מועברים באפליקציה וכן טופסי בקשות חופשה והיעדרות, דיווחי בטיחות, ממשקי API למשיכת נתונים למערכות פנים-ארגוניות ועוד הרבה. התועלת של האפליקציה ניכרת בהמון תחומים בארגון, והיא הקלה משמעותית על תהליכים שהיו בעבר מסורבלים ומועדים לטעויות. 
תודה קונקטים!

לירן יצחק, מנהל פרויקטים ומערכות מידע
סודה סטרים

החברה שלנו מונה מעל 400 עובדים. מאז שהטמענו את האפליקציה בארגון, התקשורת קלה יותר, הצוותים נגישים יותר וההנהלה נגישה לצוותים שממוקמים ברחבי הארץ. אנחנו מעבירים עדכונים עם גיפים (GIF’s) שעוזרים להעביר מסרים בצורה הומוריסטית (במקרה הצורך), והאופציה להכין סרטונים ולשלוח אותם בקלות ל-400 עובדים הינה אפקטיבית ביותר. כמו כן מבדקים, סקרים וכו׳ וכו׳. מלבד כל מה שיש לאפליקציה להציע, אני חייבת לפרגן לצוות של Connecteam – שירות מעולה!

לירון חביה תקומי, קבוצת מנגוליה

דרך הים הינה בי״ס לשייט ומועדון השייטים המוביל במדינת ישראל. 
בעזרת Connecteam הצלחנו ליישם לראשונה בישראל אפליקציה ללימוד שייט, המאפשרת לימוד מרחוק. ניהול הידע בעזרת Connecteam הינו קל ונוח, וכן היכולת לעקוב אחרי התקדמות התלמידים לאורך הקורס

דודי סימון, מנכ״ל ובעלים
מועדון שייט דרך הים

לחברת סוסנה-מוביניג צי רכבים גדול ומגוון הנותנת פתרונות לכל דרישות הלקוח, בכל זמן ובכל מקום בארץ. חברת סוסנה מוביניג נותנת ומטפלת במנעד רחב של תחומים: הפצת תרופות וציוד רפואי, הובלת מזון, ביצוע הפצה בלילות של עיתונים, חלוקת ארוחות לחברות, גנים בתי-ספר מחברות קייטרינג ברחבי הארץ ועוד. מאז המעבר למערכת Connecteam תהליכים בארגון השתנו מקצה לקצה: התקשורת, הניהול, הבקרה והאיכות בקרב כלל העובדים והמנהלים קפצו מדרגה והפכנו לחברה שפונה לכלל העובדים, בכל הגילאים ובכל המגזרים בצורה יעילה, איכותית, ונחמדה בעיקר. צוות Connecteam, נותן מענה, שומע את הצרכים, עוזר ומלווה את סוסנה מוביניג 
בכל תהליך ישן וחדש.

דודי צדיק, סמנכ״ל אגף משאיות
סוסנה מובינג

דור אלון גז השיקה את האפליקציה "דורגז שוס" במטרה לשתף ולסנכרן עשרות עובדים הנמצאים בשטח בכל רחבי הארץ עם העובדים במשרדים. היום באופן שוטף מועברים באפליקציה עדכונים בנושאים השונים: ריענון נהלי העבודה, פרסום מבצעים והנחות לעובדים, הודעות על ימי ההולדת ועוד. בנוסף, הטפסים השימושיים הקיימים באפליקציה מאפשרים לעובד להעביר למשרדים בזמן אמת את הנתונים, כגון: לידים שיווקיים, בקרות שטח, דיווחים על תקלות ותאונות ועוד. אין ספק שדורגז שוס איחדה את כל העובדים במקום אחד והצ'ט הארגוני שלנו מאפשר לכל עובד לעדכן ולשתף את העמיתים.

לידיה ולינסקי, מנהלת תוכנה והדרכה
דור אלון גז

יעילה ידידותית למשתמש ולמנהל המימשק שירות תמיכה זמין, אדיב ויעיל

אוסנת טאוב-טגנסקי, מנהלת תקשורת פנים ארגונית
(המרכז הרפואי תל אביב ע״ש סוראסקי (איכילוב

כמנהל פיתוח ארגוני ורווחה בקבוצה המונה למעלה מ-1000 עובדים בפריסה ארצית אני עובד עם אפליקציית connecteam באופן אישי למעלה משנה. בארגון האפליקצייה מוטמעת כבר קרוב לשלוש שנים. אני מנהל דרכה תקשורת ארגונית, דיוורים שונים, רישום לאירועים, חתימה על טפסים ובנוסף האפליקצייה היא ערוץ תקשורת הולך וגדל של העובדות והעובדים עם אגף משאבי אנוש עם אפשרות לשלוח תמונות באירועים שונים, פניות שירות וכו'…תפעול ידידותי מאוד למשתמש הקצה ומערכת ניהול פשוטה וקלה למנהל המערכת. מומלץ בחום לכל מי ששוקל לקדם את הארגון שלו למציאות של תקשורת זמינה ומהירה

אורן זוסמן, מנהל הדרכה ותקשורת פנים ארגונית
קרסו מוטורס

אפליקציית LEASE4ME מאפשרת לנו להגיע לכל אחד מכ-550 עובדי הארגון במינימום זמן וללא תיווך. האתגרים העומדים בפנינו כוללים הנגשת השירותים לעובדים, יצירת קשר איתם באופן ישיר והקלה עליהם בפניה לפונקציות הרלוונטיות בארגון.
כעת, תהליכים שהיו בעבר ארוכים ומסורבלים, כמו מילוי טפסים, הגשת אישורים וגישה לנהלים וזכויות – נפתרים כיום בלחיצת כפתור. 
חשוב לנו לציין לטובה את Connecteam על שיתוף פעולה פורה, הסיוע הצמוד והתמיכה המהירה שבזכותם אנחנו מצליחים להתייעל ולצמוח.

קורל פקשיאן, רכזת משאבי אנוש
Lease4U

מערכת מעולה.
נוח לעבוד איתה, ממשק משתמש מזמין וברור.
המערכת אמינה ונותנת סט פתרון מלא!
ממליץ לנסות ולהיווכח בעצמכם.

אוהד ש.

מערכת מעולה!
אפליקציה קלה לשימוש, שכולם יכולים להבין בדקות!
היה כיף גם לדבר עם מערכת השירות שלכם שעזרה לי מיידית בכל פעם שהייתה לי שאלה

אין ספק שאני ממליץ בחום!

אופיר ד.

ממליצה בחום🤩אפליקציה מעולה! שירות מעולה!

קארין ל.

אפליקציה אמינה, קלה לתיפעול. מועילה מאד לחברות גדולות.

סנדרה מ.

אפליקציה מעולה
נותנת מענה לצורכי הארגון וניתנת להתאמה וצרכים הארגוניים
וכמובן האנשים המפתחים אותה מדהימים וקשובים

חן ש.

אמין, עקבי, מנוסה , פוטנציאל עתידי טוב להתרחבות להמון חברות הזקוקות לפתרון טוב קל ופשוט לתפעול וניהול

יצחק ק.

אפליקציה מעולה נוחה ואינטואיטיבית גם בצד האדמין וגם בצד המשתמש. ומעל הכל שירות מעולה! ממליצה

מעין מ.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

התחל עכשיו