אפליקציה שמעמידה סטנדרט חדש להכשרת עובדים

קליטת עובדים חדשים, הדרכות שגרתיות, העברת קורסים או לימוד מיומנויות מקצועיות לעובדים הם רק חלק מהאפשרויות שיש לכם באפליקציה של Connecteam! בלי ניסיונות בלתי פוסקים של תיאום יום שמתאים לכולם, הגעה פיזית של העובדים למקום ספציפי וחוסר ודאות אם הם אכן יודעים את החומר או לא. הכל באפליקציה קלה לשימוש, במחיר נוח וניתן להתחיל להשתמש בה במהירות.

סטנדרט הכשרת עובדים

למעלה מ-36,000 חברות ברחבי העולם בוטחות בנו

suny-logo
istore logo
yes logo
jrdutyfree logo
asuta ashdod logo
home canter logo
logo-sourasky-HB
flying cargo logo

הצטרפו לדור החדש של המנהלים שכבר משתמשים אפליקציה להכשרת עובדים

קורסי הכשרה והדרכת עובדים

צרו קורסי הכשרה בקלות

קל, גמיש וניתן להתאמה אישית

תשכחו מקורסים מורכבים ויקרים בשביל להכשיר את העובדים שלכם. בזכות Connecteam תוכלו להעביר הדרכות וקורסים על-ידי שימוש במסמכים קיימים, קבצי PDF, קבצי מדיה, חיבור ל-Google drive, Dropbox, YouTube או אתר החברה. כדי לוודא שהעובדים הבינו את הקורס ושולטים בחומר – הוסיפו שאלון אונליין שייתן לכם שקט שלעובדים יש את כל המידע שהם צריכים והם באמת יודעים אותו.

התחילו עכשיו
מרכז מידע

מרכז ידע המותאם בדיוק לצרכי העסק שלכם מכל מקום

שמרו על מקצועיות העובדים ביעילות

השתמשו בספריות מותאמות אישית אליכם, כדי ליצור מרכז ידע עבור העובדים שניתן לבצע בו חיפוש מלא ונגיש. השתמשו במדריך לעובדים, מדיניות החברה, קטלוגים, תפריטים, עצות מכירה או כל דבר אחר שהעובדים זקוקים לו על מנת להיות הכי מקצועיים. כל הנתונים הדרושים, נגישים בקליק ותמיד מעודכנים.

התחילו עכשיו
הכשרת עובדים ישירות מהטלפון

הכשרת עובדים ישירות מהטלפון הנייד

אפליקציה שנבנתה במיוחד עבור ארגונים כמו שלך

הדרכה אונליין לעובדים צריכה להיות קלה ומהירה ללמידה. בזכות האפליקציה של Connecteam, ניתן לחלק את ההדרכות השונות למקטעים או לפרקים, וכן השלמת הקורס תהיה ויזואלית כך שהעובדים יכולים לראות את ההתקדמות שלהם. עם ההדרכות המתמשכות, משתמשים יכולים להמשיך את הקורסים שלהם בדיוק מהמקום בו הפסיקו, לחוויה נוחה תוך כדי תנועה.

התחילו עכשיו
מידע על התקדמות העובדים

כל המידע על התקדמות והתפתחות העובדים באמצעות ניתוח נתונים ואנליזה

לוח בקרה שעוזר למנהלים לקבל ולנתח את כל המידע מתוך המערכת

אפליקציית ההכשרה לעובדים מגיעה עם לוח בקרה רב תכליתי לניהול, כך שניתוח פעילות האפליקציה והתקדמות ההדרכה מאוד פשוט להבנה ותפעול. ודאו שלעובדים שלכם באמת יש את כל המידע שאתם רוצים, הבחינו בקלות בין סטטוסים של משתמשים, צפו בהתקדמות הכוללת או פירוט לפי קורסים, שלחו התראות ממוקדות, סננו רשימות עובדים לפי איזה הגדרות שאתם תחליטו וייצאו את כל המידע הדרוש בעת הצורך. החלק הכי טוב? כל פעילות ההכשרה מאובטחת בענן לגישה בכל עת, ללא הגבלת אחסון.

התחילו עכשיו
משוב מהיר

משוב מהיר ואמין

כל הדברים הטובים מתחילים מתקשורת טובה

אפליקציית הכשרת העובדים של Connecteam גמישה מאוד וניתנת להתאמה אישית, אז למה לא להפיק ממנה את המירב? השתמשו בסקרים שמעריכים את צרכי ההדרכה, ההצלחה שלהם ומה התחושות הכלליות של העובדים, או השתמשו בתיבת ההצעות הדיגיטלית כדי לקבל משוב קבוע. המשוב שתקבלו מהעובדים עוזר לכם לשפר את חווית ההדרכה אונליין. והכי חשוב, העובדים מרוצים מכך שהדעות שלהם נלקחות בחשבון בתהליך קבלת ההחלטות. win-win!

התחילו עכשיו
תקשורת טובה

הפכו את ההכשרה ליעילה יותר בזכות תקשורת טובה

אתם יכולים לעשות הרבה יותר מ״רק״ להכשיר עובדים

תקשרו עם העובדים שלכם דרך הצ'אט כדי להעביר מידע חשוב בנוגע להכשרתם, בכל זמן שתרצו. מהקבוצות בצ׳אט אפשר להסיר או להוסיף משתתפים אוטומטית, לפי הגדרות שתקבעו מראש, ותוכלו לנהל שיחות מקצועיות בכל נושא שתבחרו. תתקדמו לערוצים מותאמים אישית כדי להעביר את כל המידע השימושי לאנשים הנכונים, לשיפור מיומנויות, הגברת מקצועיות ולהעלאת המעורבות.

התחילו עכשיו
רישום לקורסים מכל מקום

הרשמה ורישום לקורסים מכל מקום

עדיין צריכים הדרכות פנים-אל-פנים? גם את זה אפשר לעשות!

Connecteam עוזרת לכם לקבוע הכשרות מראש ומאפשרת לעובדים לשריין הדרכות ישירות מהטלפון הנייד שלהם בקלות ומהירות, תוך שמירה על כך שיישארו מעודכנים ומוכנים להכשרה.

התחילו עכשיו