ערוצי תקשורת מגוונים לייעול כלל סוגי התקשורת בארגון

Connecteam מציעה מגוון ערוצי תקשורת שניתנים להתאמה אישית בהתאם לאופי הארגון. תקשורת דו או חד כיוונית, תקשורת בין עובדים, תקשורת חברתית, קבלת פידבק, ביצוע סקרים ועוד, ניתנים ליישום בקלות ובמהירות במקום אחד. תמיד זמין ונגיש עד אחרון העובדים ליצירת מחוברות ארגונית אמיתית

התחל עכשיו
employee communications main comm

תקשורת פנים ארגונית זו לא משימה, זו דרך. בואו ללמוד כיצד אנו עושים זאת עם אלפי ארגונים ברחבי העולם

עדכונים

להגיע עד אחרון העובדים במספר שניות
שליחת עדכון מאפשרת לכם לתקשר כלל החברה או עם עובדים בודדים בקלות ובמהירות. בשונה מאמצעי תקשורת מיושנים יותר, כמו אימייל, הודעות סמס או אפילו קבוצות וואטסאפ, פיצ׳ר העדכונים מאפשר לכם לדעת מי צפה בעדכון שלכם, מתי וכמה פעמים. בעזרת סינון מתקדם, ניתן אפילו ליצור קשר רק עם אלו שטרם צפו בעדכון ואף לבצע חיתוכים מורכבים נוספים. כך שבין אם מדובר ביעדים השבועיים, הכרזה או הודעה חשובה, בעזרת עדכונים תוכלו למדוד את התקשורת עם העובדים בצורה קלה, מהירה ויעילה במיוחד.

ספר טלפונים

כל אנשי הקשר בארגון, זמינים ועדכניים במקום אחד
הנגישו את ספר הטלפונים הארגוני לעובדים שלכם ישירות מהמכשיר הנייד. בעזרת חיפוש מתקדם ניתן למצוא אנשי קשר לפי מחלקה, תפקיד, סניף או כל שדה מזהה אחר להגדרתכם. לאחר שנמצא איש הקשר המבוקש, ניתן לבצע חיוג, שליחת הודעת סמס, שליחת אימייל ואף להתחיל מיד בשיחת צ׳ט באפליקציה. כל זאת, ללא צורך לשמור את אנשי הקשר על המכשיר. כך תאפשרו תקשורת קלה בין עובדים ומנהלים בכל זמן ומכל מקום.

צ׳ט ארגוני

אמצעי תקשורת מהיר, קל ומותאם במיוחד לארגון שלכם
תקשורת באמצעות צ׳ט היא פשוטה ומובנת לרוב המוחלט של עובדי הארגון. בעזרת צ׳ט ניתן לבצע שיחות פרטיות, שיחות קבוצתיות לפי הגדרות מתקדמות, יצירת ערוצים מגוונים להעברת מידע ללא תגובות עובדים ועוד. בנוסף, הצ׳ט המאובטח של Connecteam הוא היחיד בעולם שמאפשר להגדיר בקלות מי יכול לפתוח שיחה פרטית, מי רשאי להקים קבוצות, ואפילו מאפשר מבט-על ויכולות ניהול על כלל פעילות הצ׳ט תוך שמירה על פרטיות המשתמשים. קחו את התקשורת בארגון לשלב הבא עם הצ׳ט של Connecteam!

פוסטים חברתיים

תרומה אדירה למחוברת ארגונית
בעולם של רשתות חברתיות, תגובות ולייקים לפוסטים הם מאפיין תקשורתי ברור מאליו. ביכולתכם להחליט אם לאפשר תגובות ולייקים בעת שליחת עדכון ובכך לאפשר לעובדי הארגון לקחת חלק אקטיבי בשיח הארגוני. במקום אימייל מיושן לציון ימי ההולדת החודשיים, אפשרו לעובדים להגיב ולאחל מזל טוב בפומבי לעמיתיהם. במקום קובץ אקסל משעמם עם היעדים החודשיים, אפשרו לעובדים לנהל שיח סביב סטטוס הביצוע ולהפרות אחד את השני עם טיפים והצעות לייעול. כך, כל הודעה פשוטה הופכת לכלי ארגוני-חברתי ומשפיע.

סקרים

תובנות משמעותיות מכלל עובדי הארגון
צרו בקלות סקרים ומשובים באופן שוטף כדי לקבל תובנות משמעותיות מעובדי החברה. תוצאות הסקר יסוכמו עבורכם בצורה ויזואלית וקלה להבנה, וכמובן שתוכלו לדעת בדיוק מי צפה בסקר, מי מילא אותו, ובצעו פעולות בהתאם כמו תזכורת לאלו שטרם ענו לסקר בעזרת התראות פוש מותאמות אישית. בנוסף, תוכלו לבצע חיתוכי מידע מורכבים כדי לקבל תובנות ממוקדות במיוחד אודות הסקרים שיצרתם.

תיבת הצעות

מקום אישי וזמין לכל עובד ובכל זמן
עובדים שלחו הצעה לייעול או בקשה מסוימת בעזרת דף נייר שהושאר בתיבת פניות אדומה באחד ממסדרוני החברה. הרצנו את הזמן קדימה אל העתיד ויצרנו גרסה דיגיטלית לאותה תיבת הצעות אהובה, בעזרתה עובדים יכולים להתקשר עם הארגון באופן פרטי ובמגוון נושאים לבחירתכם, כמו פניה למשאבי אנוש, פניה למחלקת שכר, פניה למנכ״ל החברה, הצעות לייעול ועוד. תיבת ההצעות מאפשרת לכל עובד לפנות אליכם בכל זמן, במגוון נושאים וללא קשר למיקומו הגיאוגרפי בעזרת כלי נגיש, אישי ויעיל במיוחד.
employee engagement app analytics

פעילות וניתוח נתונים

קבלו החלטות מבוססות מידע
מערכת הניהול של Connecteam היא הכלי העיקרי של מנהלי האפליקציה הארגונית. כל פעולה המתבצעת באפליקציה נמדדת, מתועדת ומוצגת בצורה ברורה ומאובטחת במערכת הניהול. דעו תמיד מי קרא כל הודעה שנשלחה, ובעזרת סינון מתקדמים בצעו פעולות נוספות כדי לעמוד ביעדים שלכם. בעזרת מערכת הניהול שלנו, תוכלו לראשונה למדוד את איכות העברת המידע והשפעת התקשורת הפנים-ארגונית על עובדי החברה וכך לקבל החלטות מבוססות מידע אשר יחסכו לכם ולארגון זמן ומשאבים רבים.

למעלה מ-8,000 חברות משתמשות ב-Connecteam ברחבי העולם

Testimonials

"כחברה קמעונאית גדולה, הפתרון של קונקטים הוא אידיאלי לצרכים שלנו. האפליקציה ומערכת הניהול מסייעות לנו להיות בקשר קבוע ומתמיד עם אחרון העובדים שלנו, הממוקמים ברחבי הארץ"

ברק אלפיטל מנהל הדרכה ופיתוח ארגוני קבוצת פוקס

״קונקטים היא פתרון אינטלגנטי לשיתוף פעולה בין עובדים. בסודה סטרים, נוכחנו לדעת שהפתרון הוא ידידותי למשתמש ומועיל, עם אחוזי שימוש גבוהים בקרב העובדים. הצוות של קונקטים יצירתי ודינמי, והם שותפים נהדרים שכיף לעבוד איתם״

ניר רחב מנהל גלובלי למערכות מידע סודה סטרים

״קונקטים שיפרה לנו את תהליכי העבודה בצורה משמעותית. האפליקציה עזרה לנו לייעל תהליכים והפרויקטים שלנו מתנהלים בצורה יעילה יותר. כארגון, מעבר המידע והתקשורת הפנים ארגונית שלנו נהיו מהירים ומדויקים.״

רחלי עוז מנהלת פיתוח ארגוני ורווחה קבוצת קרסו

קחו את התקשורת בין העובדים לשלב הבא, וצרו מחוברות ארגונית חסרת תקדים בארגון.

אלפי חברות בישראל ובעולם משתמשות ב- Connecteam כדי להגיע עד אחרון העובדים. נסו זאת בעצמכם!

צור קשר

By continuing to use the website, you consent to the use of cookies. read more