דיווח שעות ישירות מהטלפון הנייד מעולם לא היה קל יותר

אפשרו לעובדים לדווח ולמדוד שעות עבודה בנושאים ופרויקטים שונים, הכינו את גיליון השעות לקראת הוצאת משכורות במהירות וביעילות, ונהלו בקשות היעדרויות. הכל, באפליקציה אחת, ידידותית וקלה לשימוש

התחל עכשיו
time tracking app

שעון נוכחות מבוסס מיקום שעושה הרבה מעבר למדידת שעות עבודה

לפני הכל, אפליקציה

חווית משתמש מדהימה לעובד שנמצא תמיד בתנועה
שעון הנוכחות עוצב ותוכנן במיוחד לעובדים שאינם זמינים למחשב. לכן, מעבר להיותו קל לשימוש ונוח לתפעול, הוא מכיל יכולות נוספות שיחסכו זמן רב לכם ולעובדים, כמו גיליון שעות שתמיד זמין לצפייה של העובד ישירות מהאפליקציה, בקשת חופשות והיעדרויות עם מערכת אישורים חכמה, יכולת להוספת שעות בדיעבד ועוד.

תגיות ודיווח מיקום ב-GPS

מי, מה, מו
אפשרו לעובדים לבחור תגית בעת ביצוע כניסה בשעון הנוכחות. תגית יכולה להיות פרויקט, עבודה, שם לקוח, פעולה נפוצה או כל דבר אחר שתרצו ובהתאמה אישית מלאה. חתימת המיקום האוטומטית משתמשת ב-GPS של הטלפון ומציגה את הכתובת והמיקום על גבי מפה. כעת, אתם יודעים על מה העובדים שלכם עבדו, כמה זמן זה לקח והיכן הם היו בעת הכניסה והיציאה מהשעון. בנוסף, אנו מציגים סטטיסטיקה ויכולות פילטור מתקדמות כדי שתוכלו לבצע החלטות עסקיות בעזרת שעון הנוכחות שלכם.

התראות ותזכורות

שעון הנוכחות הטוב ביותר הוא זה שעובד בשבילכם
שעון הנוכחות של Connecteam משתמש ביכולות החזקות של אפליקציית מובייל ורותם אותן עבורכם. הגדירו בקלות תזכורות פוש אוטומטיות לכניסה ויציאה, התראה עקב חריגה ממכסת שעות העבודה היומית, ואפילו יציאה אוטומטית לעובדים אחרי כמות שעות מסוימת כדי להימנע ממשמרות אינסופיות בעת הכנת גיליון השעות למשכורות. כל זאת לצד התראות מנהלים מתקדמות עבור פעולות שונות להגדרתכם.

גיליון שעות והכנה למשכורות

תהליך קל מאי פעם
עם Connecteam, תוכלו להנות מגיליון שעות פשוט לניווט ובעל תצוגה ויזואלית קלה לעין, כך שניתן להבין במהירות היכן יש משמרות חריגות ותיקונים שיש לבצע בגיליון השעות. בנוסף, המעבר הלוך ושוב בין גיליונות העובדים מתבצע בלחיצת כפתור, ואפילו הוספנו גישה מיידית לצ׳ט עם כל עובד ישירות מגיליון השעות כך שאם יש לכם שאלה, תוכלו להתחיל שיחה עם העובדים בקלות וביעילות. ולסיום, אנו מאפשרים מספר אפשרויות ייצוא לאקסל שיחסכו לכם שעות עבודה רבות בסוף החודש לקראת הוצאת משכורות.

תוספים בהתאמה אישית

לא רק שעון נוכחות לדיווח שעות
ברגע שהעובדים מבצעים כניסה לשעון הנוכחות, תוכלו לבקש מהם למלא תוספי מידע כחובה או כרשות. אותם תוספים יכולים להיות בחירת לקוח מתוך רשימה, ציון הקילומטארז׳ של הרכב לפני תחילת נסיעה, ציוד בו השתמשו או כל מידע אחר. בסיום, מידע זה יוצמד למשמרת העובדים ואף ייכלל בדוחות האקסל שתייצאו למחלקת השכר. כך, תוכלו בקלות לחייב לקוח עבור שעות עבודה, לתמחר עלות נסיעות ועוד.
team chat app employee

צ׳ט וספר טלפונים

אמצעי תקשורת לסגירת המעגל
בעת העבודה על גיליון השעות של העובדים, ניתן בקלות ליצור קשר עם כל עובד באמצעות הצ׳ט ישירות משעון הנוכחות לצורך הבהרה או כל נושא אחר שיש לפתור במהירות. בנוסף, גם העובדים יכולים ליצור קשר עם אתכם, המנהלים, בקלות על ידי שימוש בספר הטלפונים והצ׳ט הזמינים להם באפליקציה.
employee time tracking app

יומן עבודה ותהליכים אוטומטיים

פיצ׳רים נוספים שיחזקו את שעון הנוכחות שלכם
אין צורך ברכישת מערכות שונות ויצירת אינטגרציה יקרה ומעייפת ביניהן כדי לאפשר לעובדים לעשות הכל ממקום אחד. הפעילו את יומן העבודה כדי לתכנן עבודה שוטפת ומשימות מזדמנות, ובעזרת הצ׳קליסטים הדיגיטליים שלנו תוכלו לקבל דיווחי ביצוע ישירות מהשטח. כעת, אתם מוכנים להפתר באופן סופי מהשימוש בנייר, טבלאות אקסל מסובכות, אימיילים אפורים ושיחות טלפון אינסופיות. העבירו את הארגון שלכם לדיגיטל עוד היום!

למעלה מ-8,000 חברות משתמשות ב-Connecteam ברחבי העולם

Testimonials

"כחברה קמעונאית גדולה, הפתרון של קונקטים הוא אידיאלי לצרכים שלנו. האפליקציה ומערכת הניהול מסייעות לנו להיות בקשר קבוע ומתמיד עם אחרון העובדים שלנו, הממוקמים ברחבי הארץ"

ברק אלפיטל מנהל הדרכה ופיתוח ארגוני קבוצת פוקס

״קונקטים היא פתרון אינטלגנטי לשיתוף פעולה בין עובדים. בסודה סטרים, נוכחנו לדעת שהפתרון הוא ידידותי למשתמש ומועיל, עם אחוזי שימוש גבוהים בקרב העובדים. הצוות של קונקטים יצירתי ודינמי, והם שותפים נהדרים שכיף לעבוד איתם״

ניר רחב מנהל גלובלי למערכות מידע סודה סטרים

״קונקטים שיפרה לנו את תהליכי העבודה בצורה משמעותית. האפליקציה עזרה לנו לייעל תהליכים והפרויקטים שלנו מתנהלים בצורה יעילה יותר. כארגון, מעבר המידע והתקשורת הפנים ארגונית שלנו נהיו מהירים ומדויקים.״

רחלי עוז מנהלת פיתוח ארגוני ורווחה קבוצת קרסו

גם דיווח שעות הוא קל, חסכוני ויעיל יותר עם אפליקציה פנים ארגונית

אלפי חברות בישראל ובעולם משתמשות ב- Connecteam כדי להגיע עד אחרון העובדים. נסו זאת בעצמכם!

צור קשר

By continuing to use the website, you consent to the use of cookies. read more