דיווח שעות ישירות מהטלפון הנייד מעולם לא היה קל יותר

free employee time clock app

אפשרו לעובדים לדווח ולמדוד שעות עבודה בנושאים ופרויקטים שונים, הכינו את גיליון השעות לקראת הוצאת משכורות במהירות וביעילות, ונהלו בקשות היעדרויות. הכל, באפליקציה אחת, ידידותית וקלה לשימוש

free employee time clock app
connecteam employee app ratings

שעון נוכחות מבוסס מיקום שעושה הרבה מעבר למדידת שעות עבודה

Time clock app for staffing agencies

לפני הכל, אפליקציה

חווית משתמש מדהימה לעובד שנמצא תמיד בתנועה

שעון הנוכחות עוצב ותוכנן במיוחד לעובדים שאינם זמינים למחשב. לכן, מעבר להיותו קל לשימוש ונוח לתפעול, הוא מכיל יכולות נוספות שיחסכו זמן רב לכם ולעובדים, כמו גיליון שעות שתמיד זמין לצפייה של העובד ישירות מהאפליקציה, בקשת חופשות והיעדרויות עם מערכת אישורים חכמה, יכולת דיווח שעות בדיעבד ועוד.

geofencing time tracking app

תגיות ודיווח מיקום ב-GPS

מי, מה, מו

אפשרו לעובדים לבחור תגית בעת ביצוע כניסה לאפליקציית שעון הנוכחות. תגית יכולה להיות פרויקט, עבודה, שם לקוח, פעולה נפוצה או כל דבר אחר שתרצו ובהתאמה אישית מלאה. חתימת המיקום האוטומטית משתמשת ב-GPS של הטלפון ומציגה את הכתובת והמיקום על גבי מפה. כעת, אתם יודעים על מה העובדים שלכם עבדו, כמה זמן זה לקח והיכן הם היו בעת הכניסה והיציאה מהשעון. בנוסף, אנו מציגים סטטיסטיקה ויכולות פילטור מתקדמות כדי שתוכלו לבצע החלטות עסקיות בעזרת שעון הנוכחות שלכם.

timesheet app with geofencing

התראות ותזכורות

שעון הנוכחות הטוב ביותר הוא זה שעובד בשבילכם

שעון הנוכחות של Connecteam משתמש ביכולות החזקות של אפליקציית מובייל ורותם אותן עבורכם. הגדירו בקלות תזכורות פוש אוטומטיות לכניסה ויציאה, התראה עקב חריגה ממכסת שעות העבודה היומית, ואפילו יציאה אוטומטית לעובדים אחרי כמות שעות מסוימת כדי להימנע ממשמרות אינסופיות בעת הכנת גיליון השעות למשכורות. כל זאת לצד התראות מנהלים מתקדמות עבור פעולות שונות להגדרתכם.

גיליון שעות והכנה למשכורות

תהליך קל מאי פעם

עם Connecteam, תוכלו להנות מגיליון דיווח שעות פשוט לניווט ובעל תצוגה ויזואלית קלה לעין, כך שניתן להבין במהירות היכן יש משמרות חריגות ותיקונים שיש לבצע בגיליון השעות. בנוסף, המעבר הלוך ושוב בין גיליונות העובדים מתבצע בלחיצת כפתור, ואפילו הוספנו גישה מיידית לצ׳ט עם כל עובד ישירות מגיליון השעות כך שאם יש לכם שאלה, תוכלו להתחיל שיחה עם העובדים בקלות וביעילות. ולסיום, אנו מאפשרים מספר אפשרויות ייצוא לאקסל שיחסכו לכם שעות עבודה רבות בסוף החודש לקראת הוצאת משכורות.

time clock app for multiple employees

תוספים בהתאמה אישית

לא רק אפליקציית שעון נוכחות לדיווח שעות

ברגע שהעובדים מבצעים כניסה לשעון הנוכחות, תוכלו לבקש מהם למלא תוספי מידע כחובה או כרשות. אותם תוספים יכולים להיות בחירת לקוח מתוך רשימה, ציון הקילומטארז׳ של הרכב לפני תחילת נסיעה, ציוד בו השתמשו או כל מידע אחר. בסיום, מידע זה יוצמד למשמרת העובדים ואף ייכלל בדוחות האקסל שתייצאו למחלקת השכר. כך, תוכלו בקלות לחייב לקוח עבור שעות עבודה, לתמחר עלות נסיעות ועוד.

team chat app

צ׳ט וספר טלפונים

אמצעי תקשורת לסגירת המעגל

בעת העבודה על גיליון השעות של העובדים, ניתן בקלות ליצור קשר עם כל עובד באמצעות הצ׳ט ישירות משעון הנוכחות לצורך הבהרה או כל נושא אחר שיש לפתור במהירות. בנוסף, גם העובדים יכולים ליצור קשר אתכם, המנהלים, בקלות על ידי שימוש בספר הטלפונים והצ׳ט הזמינים להם באפליקציה.

detailed employee digital timesheets

יומן עבודה ותהליכים אוטומטיים

פיצ׳רים נוספים שיחזקו את שעון הנוכחות שלכם

אין צורך ברכישת מערכות שונות ויצירת אינטגרציה יקרה ומעייפת ביניהן כדי לאפשר לעובדים לעשות הכל ממקום אחד. הפעילו את יומן העבודה כדי לתכנן עבודה שוטפת ומשימות מזדמנות, ובעזרת הצ׳קליסטים הדיגיטליים שלנו תוכלו לקבל דיווחי ביצוע ישירות מהשטח. כעת, אתם מוכנים להפתר באופן סופי מהשימוש בנייר, טבלאות אקסל מסובכות, אימיילים אפורים ושיחות טלפון אינסופיות. העבירו את הארגון שלכם לדיגיטל עוד היום!

דיווח שעות מעולם לא היה קל יותר
נסו זאת בעצמכם!

התחל בחינם עכשיו

אפליקציית שעון הנוכחות של קונקטים מציעה כלים מתקדמים לדיווח שעות ולניהול גיליון שעות. באמצעות אפליקציית שעון נוכחות תוכלו לנהל את שעות העבודה של הצוותים שלכם, לעקוב אחרי זמנים לפרויקט, בכל מקום שבו העובדים שלכם יהיו. בנוסף לדיווח שעות, קונקטים מספקת פתרון כולל לניהול העובדים שלכם תחת קורת גג אחת: ניהול תקשורת פנים ארגונית, יומן עבודה וניהול משימות, טפסים דיגיטליים ומרכזי ידע ארגוניים. התחילו עכשיו להשתמש באפליקציית דיווח שעות ל-14 ימים ללא עלות!

By continuing to use the website, you consent to the use of cookies. read more