יומן עבודה לניהול משימות שעושה הרבה מעבר

יומן העבודה של Connecteam מאפשר לכם לנהל בקלות משימות שוטפות ומזדמנות עבור העובדים שנמצאים בשטח, אבל זה לא הכל. יומן העבודה החכם מאפשר שיתוף מידע בצורה יעילה, פידבקים אוטומטיים למנהל ולעובד, והגדרות מתקדמות להתאמה אישית גבוהה. הכל, במקום אחד, זמין מכל מקום ובכל זמן.

התחל עכשיו
shift schedule app

ניהול, תכנון ושיתוף מידע ישירות מהשטח מעולם לא היה פשוט יותר

יומן עבודה ידידותי למשתמש

דרכים רבות לחסוך זמן
הוסיפו משמרות ומשימות בקלות ליומן העבודה שלכם, ופרסמו אותן לעובדים בלחיצת כפתור. בין אם מדובר במשמרת בודדת, משמרות בצוות או העלאת קובץ משמרות באמצעות אקסל לכלל העובדים, עם הממשק הידידותי של Connecteam, כל מנהל עבודה יכול לחסוך זמן ולייעל את עבודתו כבר מהיום הראשון.

מתאים לכל סוג עסק

פרויקטים, משמרות או משימות, יומן העבודה שלנו מתאים לכולם
בין אם אתם צריכים יומן לניהול משמרות שוטפות, פרויקטים מורכבים או משימות מזדמנות שצריך לשבץ לעובדים, עם יומן העבודה של Connecteam אתם מכוסים! היומן מאפשר צפייה לפי משתמשים או לפי עבודות, וברגע שתפרסמו את היומן, כל המשתמשים יקבלו התראות פוש ספציפיות ללוח הזמנים החדש כדי שישארו מסונכרנים ומעודכנים בכל עת.

עדכון סטטוס עם GPS

קבלו פידבק חי ישירות מהשטח
אפשרו לעובדים שלכם לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר בעזרת עדכון סטטוסים עבור כל משימה. עם מגוון אפשרויות להתאמה אישית גבוהה, ניתן לאפשר לעובדים לבצע צ׳ק-אין בהגעתם למשמרת או לכתובת המבוקשת עם חתימת מיקום ב-GPS, לדחות משמרת במידת הצורך כדי שתדעו מי זמין לעבוד, ואפילו לסמן השלמה בגמר ביצוע. כך, תוכלו להישאר בניהול ושליטה מקסימליים גם אם העובדים רחוקים ומפוזרים ברחבי הארץ או העולם.

מידע עשיר לכל משמרת

קחו את ביצועי העובדים לשלב הבא
הנגישו מידע חשוב לעובדים כדי שיוכלו לבצע את עבודתם באופן הטוב ביותר. כל משמרת או משימה ביומן העבודה של Connecteam מאפשר הזנת מידע בהתאמה אישית, כגון כתובות לניווט מהיר בלחיצת כפתור, מספרי טלפון לחיצים שמפעילים מיד את החייגן, כתובות מייל, טקסט חופשי, מסמכים וקבצים מכל סוג.
employee scheduling app notes feature

פתקים ושיתוף מידע בזמן אמת

תכנון זמן זו רק ההתחלה. אפשר לעשות עוד הרבה יותר
קבלו פידבק מהעובדים בשטח בקלות בעזרת פתקים אשר כולל כתיבה בטקסט חופשי ושיתוף תמונות. כל הפתקים ועדכוני הסטטוס שנוגעים לאותה המשמרת יופיעו במקום אחד, ברור ונגיש בכל זמן ולכל שימוש.

צ׳ט וספר טלפונים

אמצעי תקשורת מתקדמים, מוכנים מראש
ביצענו אינטגרציה בין יומן העבודה לספר הטלפונים והצ׳ט של האפליקציה. המשמעות היא שתוכלו לפתוח שיחת צ׳ט ישירה מתוך כל משמרת ואף לאפשר לעובד לחייג בלחיצת כפתור לגורמים אשר יצרו, פרסמו ושייכו את העובד לאותה עבודה.

שעון נוכחות וצ׳קליסטים

פיצ׳רים נוספים שמחמיאים ליומן העבודה שלכם
אין צורך להשתמש במערכות שונות כדי לנהל את כלל עובדי השטח שלכם. הפעילו את שעון הנוכחות מבוסס המיקום שלנו לצורך מדידת שעות העבודה, קבלת בקשות להיעדרויות וניהול גיליון שעות טרם הוצאת משכורות בארגון. בנוסף, בעזרת הצ׳קליסטים והטפסים הדיגיטליים שלנו תוכלו לשפר את יכולת העברת המידע בארגון, לחסוך זמן ומשאבים רבים, ולהפתר באופן סופי משימוש באמצעים מיושנים כמו שיחות טלפון, טבלאות אקסל ושימוש בנייר.

למעלה מ-8,000 חברות משתמשות ב-Connecteam ברחבי העולם

Testimonials

"כחברה קמעונאית גדולה, הפתרון של קונקטים הוא אידיאלי לצרכים שלנו. האפליקציה ומערכת הניהול מסייעות לנו להיות בקשר קבוע ומתמיד עם אחרון העובדים שלנו, הממוקמים ברחבי הארץ"

ברק אלפיטל מנהל הדרכה ופיתוח ארגוני קבוצת פוקס

״קונקטים היא פתרון אינטלגנטי לשיתוף פעולה בין עובדים. בסודה סטרים, נוכחנו לדעת שהפתרון הוא ידידותי למשתמש ומועיל, עם אחוזי שימוש גבוהים בקרב העובדים. הצוות של קונקטים יצירתי ודינמי, והם שותפים נהדרים שכיף לעבוד איתם״

ניר רחב מנהל גלובלי למערכות מידע סודה סטרים

״קונקטים שיפרה לנו את תהליכי העבודה בצורה משמעותית. האפליקציה עזרה לנו לייעל תהליכים והפרויקטים שלנו מתנהלים בצורה יעילה יותר. כארגון, מעבר המידע והתקשורת הפנים ארגונית שלנו נהיו מהירים ומדויקים.״

רחלי עוז מנהלת פיתוח ארגוני ורווחה קבוצת קרסו

יומן העבודה שעובדי השטח שלכם חיכו לו נמצא במרחק קליק אחד

אלפי חברות בישראל ובעולם משתמשות ב- Connecteam כדי להגיע עד אחרון העובדים. נסו זאת בעצמכם!

צור קשר

By continuing to use the website, you consent to the use of cookies. read more