הדרכת עובדים קלה, מהירה וחסכונית יותר מתמיד עם אפליקציה פנים-ארגונית

employee training app cover

אפליקציית העובדים של Connecteam מאפשרת לכם להקנות מיומנויות לעובדים חדשים, להעביר קורסים מקצועיים ולבצע הדרכות רגולציה ביעילות ותוך חסכון ארגוני בזמן ומשאבים. הכל, באמצעות אפליקציה ממותגת לארגון שלכם אשר זמינה לעובד בכל זמן ומכל מקום.

employee training app cover

חווית הדרכה מודרנית ואפקטיבית לדור החדש של עובדי הארגון

connecteam employee app ratings
employee training app course creation

יצירת קורסים בקלות ובמהירות

תהליך גמיש, פשוט להבנה ובהתאמה אישית גבוהה

שכחו מרכישת מערכות יקרות, מסובכות וקשות להטמעה לצורך הדרכת עובדים מרחוק. עם Connecteam, ניתן להנגיש חומרי לימוד ע״י שימוש בתכנים קיימים כגון קבצי PDF, תמונות, סרטונים, שירותי אינטרנט כמו Google Drive, Dropbox, Youtube ואפילו שירותי אינטרנט ארגוניים. צרו בוחן בסיום לווידוא הטמעת התוכן והקורס שלכם מוכן. בנוסף, ניתן להטמיע לומדות אינטראקטיביות באפליקציה כדוגמת Storyline, Scrum וכו׳.

employee training software screens

מרכז ידע נייד

הנגשת מידע זה שם המשחק

בנו מרכזי ידע עשירים בעזרת ספריות חכמות עם יכולות חיפוש מתקדמות. ספריות נהלים, קטלוגים למוצרים, תסריטי מכירה וטיפול בהתנגדויות, אקרדיטציה, או כל מידע ארגוני אחר שברצונכם להנגיש לעובדים ניתן למימוש באמצעות הספריות החכמות של Connecteam. זאת ועוד, שימוש בספריה חכמה מאפשר עדכון מהיר ומיידי, בלי צורך ליצור קבצי PDF אשר דורשים עיצוב ומאופיינים בתהליכי עדכון מסורבלים.
mobile first training app for employees

הדרכות לעולם שכולו מובייל

ממשק הדרכות קל להבנה ועם אינטראקציות מהירות

הדרכת עובדים אונליין בעזרת המכשיר הנייד נדרשת להיות מהירה, פשוטה להבנה ומחולקות לפרקים ונושאים שונים כדי לאפשר לעובד להמשיך את ההדרכה בכל זמן שנוח לו במידת הצורך, ועד לסיומה. מערכת הניהול מאפשרת למדוד התקדמות בכל פרק ונושא בנפרד עד להשלמה מלאה של ההדרכה.

Mobile first employee safety and health

רגולציה במהירות האור

העברת הדרכות רגולציה לא צריכה להיות כאב ראש ארגוני

מניעת הטרדה מינית בארגון, בטיחות בעבודה, הדרכת נגישות, עבודה בגובה, הדרכות בכירים בארגון, שוחד ושחיתות, הגבלים עסקיים או כל הדרכת רגולציה אחרת יכולה לעבור בקלות ובמהירות דרך המכשיר הנייד. עם סיום ההדרכה, תוכלו לייצא רשימת ביצוע של כלל העובדים ששויכו לתוכן ולהגישה לגורם האחראי בארגון. כמובן שכל המידע וסטטוס הביצוע של כל עובד ועובד נשמר מאובטח בענן וזמין לשימושכם בכל עת, גם שנים קדימה.

actionable insights employee training app

מערכת ניהול מתקדמת

תובנות ניהוליות והפקדת דוחות במהירות הבזק

מעקב אחר התקדמות ביצועי העובדים מעולם לא היה פשוט יותר. הבחינו בקלות באחוזי ההשלמה הכלליים של כלל האוכלוסיה המשוייכת להדרכה או של כל עובד בנפרד, ובעזרת סינון מתקדם, תוכלו לתזכר עובדים או לשלוח התראות פוש לפי הצורך, לבצע חיתוכי מידע מורכבים ולהפיק דוחות בלחיצת כפתור.

employee training app feedback

משובים ודיונים לאחר הדרכה

משתפרים ביחד עם העובדים

יצירת הדרכה עם Connecteam היא תהליך גמיש במיוחד, אז למה לא להוציא ממנו את המיטב? צרו משוב לאחר הדרכת עובדים או צ׳ט קבוצתי זמני כדי להעריך את איכות הקורס מנקודת המבט של העובדים, או השתמשו בתיבת ההצעות כדי לקבל פידבקים מהשטח באופן שוטף. בעזרת המידע שתקבלו, תוכלו לשפר את איכות העברת המידע בהדרכות הבאות. והכי חשוב? העובדים שלכם ירגישו שהם לוקחים חלק בתהליך קבלת ההחלטות, דבר אשר יתרום באופן משמעותי לתחושת המחוברות הארגונית.

employee training app scheduling

רישום וניהול

עדיין צריכים להדריך את העובדים פנים מול פנים? גם לזה יש אפליקציה!

בעזרת אפליקציית Connecteam תוכלו לייצר יומן הדרכות עשיר במידע, אשר ישמור אתכם ואת העובדים שלכם מחוברים לעשייה הארגונית במחלקת ההדרכה, כך שגם הדרכה פרונטאלית ניתן לקבוע מראש ואף להכין את העובד לקראתה לצורך ייעול ושיפור מיומנויות מקצועיות, ובעזרת פיצ׳ר הטפסים שלנו תוכלו לנהל ימי הדרכה בקלות בעזרת הגבלת מקומות לכל יום וכמובן לבצע מעקב אחר סטטוס הרישום של קבוצת אוכלוסיה בארגון.

הדרכת עובדים קלה, מהירה וחסכונית
נסו זאת בעצמכם!

התחל בחינם עכשיו
By continuing to use the website, you consent to the use of cookies. read more