הדרכת עובדים קלה, מהירה וחסכונית יותר מתמיד עם אפליקציה פנים-ארגונית

אפליקציית העובדים של Connecteam מאפשרת לכם להקנות מיומנויות לעובדים חדשים, להעביר קורסים מקצועיים ולבצע הדרכות רגולציה ביעילות ותוך חסכון ארגוני בזמן ומשאבים. הכל, באמצעות אפליקציה ממותגת לארגון שלכם אשר זמינה לעובד בכל זמן ומכל מקום.

התחל עכשיו

חווית הדרכה מודרנית ואפקטיבית לדור החדש של עובדי הארגון

יצירת קורסים בקלות ובמהירות

תהליך גמיש, פשוט להבנה ובהתאמה אישית גבוהה
שכחו מרכישת מערכות יקרות, מסובכות וקשות להטמעה לצורך הדרכת עובדים מרחוק. עם Connecteam, ניתן להנגיש חומרי לימוד ע״י שימוש בתכנים קיימים כגון קבצי PDF, תמונות, סרטונים, שירותי אינטרנט כמו Google Drive, Dropbox, Youtube ואפילו שירותי אינטרנט ארגוניים. צרו בוחן בסיום לווידוא הטמעת התוכן והקורס שלכם מוכן. בנוסף, ניתן להטמיע לומדות אינטראקטיביות באפליקציה כדוגמת Storyline, Scrum וכו׳.

מרכז ידע נייד

הנגשת מידע זה שם המשחק
בנו מרכזי ידע עשירים בעזרת ספריות חכמות עם יכולות חיפוש מתקדמות. ספריות נהלים, קטלוגים למוצרים, תסריטי מכירה וטיפול בהתנגדויות, אקרדיטציה, או כל מידע ארגוני אחר שברצונכם להנגיש לעובדים ניתן למימוש באמצעות הספריות החכמות של Connecteam. זאת ועוד, שימוש בספריה חכמה מאפשר עדכון מהיר ומיידי, בלי צורך ליצור קבצי PDF אשר דורשים עיצוב ומאופיינים בתהליכי עדכון מסורבלים.

הדרכות לעולם שכולו מובייל

ממשק הדרכות קל להבנה ועם אינטראקציות מהירות
הדרכות אונליין לעובדים בעזרת המכשיר הנייד נדרשות להיות מהירות, פשוטות להבנה ומחולקות לפרקים ונושאים שונים כדי לאפשר לעובד להמשיך את ההדרכה בכל זמן שנוח לו במידת הצורך, ועד לסיומה. מערכת הניהול מאפשרת למדוד התקדמות בכל פרק ונושא בנפרד עד להשלמה מלאה של ההדרכה.

רגולציה במהירות האור

העברת הדרכות רגולציה לא צריכה להיות כאב ראש ארגוני
מניעת הטרדה מינית בארגון, בטיחות בעבודה, הדרכת נגישות, עבודה בגובה, הדרכות בכירים בארגון, שוחד ושחיתות, הגבלים עסקיים או כל הדרכת רגולציה אחרת יכולה לעבור בקלות ובמהירות דרך המכשיר הנייד. עם סיום ההדרכה, תוכלו לייצא רשימת ביצוע של כלל העובדים ששויכו לתוכן ולהגישה לגורם האחראי בארגון. כמובן שכל המידע וסטטוס הביצוע של כל עובד ועובד נשמר מאובטח בענן וזמין לשימושכם בכל עת, גם שנים קדימה.

מערכת ניהול מתקדמת

תובנות ניהוליות והפקדת דוחות במהירות הבזק
מעקב אחר התקדמות ביצועי העובדים מעולם לא היה פשוט יותר. הבחינו בקלות באחוזי ההשלמה הכלליים של כלל האוכלוסיה המשוייכת להדרכה או של כל עובד בנפרד, ובעזרת סינון מתקדם, תוכלו לתזכר עובדים או לשלוח התראות פוש לפי הצורך, לבצע חיתוכי מידע מורכבים ולהפיק דוחות בלחיצת כפתור.

משובים ודיונים לאחר הדרכה

משתפרים ביחד עם העובדים
יצירת הדרכה עם Connecteam היא תהליך גמיש במיוחד, אז למה לא להוציא ממנו את המיטב? צרו משוב לאחר הדרכה או צ׳ט קבוצתי זמני כדי להעריך את איכות הקורס מנקודת המבט של העובדים, או השתמשו בתיבת ההצעות כדי לקבל פידבקים מהשטח באופן שוטף. בעזרת המידע שתקבלו, תוכלו לשפר את איכות העברת המידע בהדרכות הבאות. והכי חשוב? העובדים שלכם ירגישו שהם לוקחים חלק בתהליך קבלת ההחלטות, דבר אשר יתרום באופן משמעותי לתחושת המחוברות הארגונית.

רישום וניהול

עדיין צריכים להדריך את העובדים פנים מול פנים? גם לזה יש אפליקציה!
בעזרת אפליקציית Connecteam תוכלו לייצר יומן הדרכות עשיר במידע, אשר ישמור אתכם ואת העובדים שלכם מחוברים לעשייה הארגונית במחלקת ההדרכה, כך שגם הדרכה פרונטאלית ניתן לקבוע מראש ואף להכין את העובד לקראתה לצורך ייעול ושיפור מיומנויות מקצועיות, ובעזרת פיצ׳ר הטפסים שלנו תוכלו לנהל ימי הדרכה בקלות בעזרת הגבלת מקומות לכל יום וכמובן לבצע מעקב אחר סטטוס הרישום של קבוצת אוכלוסיה בארגון.

למעלה מ-8,000 חברות משתמשות ב-Connecteam ברחבי העולם

Testimonials

"כחברה קמעונאית גדולה, הפתרון של קונקטים הוא אידיאלי לצרכים שלנו. האפליקציה ומערכת הניהול מסייעות לנו להיות בקשר קבוע ומתמיד עם אחרון העובדים שלנו, הממוקמים ברחבי הארץ"

ברק אלפיטל מנהל הדרכה ופיתוח ארגוני קבוצת פוקס

״קונקטים היא פתרון אינטלגנטי לשיתוף פעולה בין עובדים. בסודה סטרים, נוכחנו לדעת שהפתרון הוא ידידותי למשתמש ומועיל, עם אחוזי שימוש גבוהים בקרב העובדים. הצוות של קונקטים יצירתי ודינמי, והם שותפים נהדרים שכיף לעבוד איתם״

ניר רחב מנהל גלובלי למערכות מידע סודה סטרים

״קונקטים שיפרה לנו את תהליכי העבודה בצורה משמעותית. האפליקציה עזרה לנו לייעל תהליכים והפרויקטים שלנו מתנהלים בצורה יעילה יותר. כארגון, מעבר המידע והתקשורת הפנים ארגונית שלנו נהיו מהירים ומדויקים.״

רחלי עוז מנהלת פיתוח ארגוני ורווחה קבוצת קרסו

הדריכו עובדים בכל זמן ומכל מקום עם אפליקציה פנים ארגונית של Connecteam.

אלפי חברות בישראל ובעולם משתמשות ב- Connecteam כדי להגיע עד אחרון העובדים. נסו זאת בעצמכם!

צור קשר

By continuing to use the website, you consent to the use of cookies. read more